Šis 2.0 MT (137 hp) dzinējs tika uzstādīts XD Hečbeks, ko Hyundai ražoja no 2000 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 184Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1975cm3 |
| Dzinēja jauda | 137bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 82mm |
| Virzuļa gājiens | 93.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4900RPM |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4495mm |
| Platums | 1720mm |
| Augstums | 1425mm |
| Garenbāze | 2610mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1485mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1475mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1222litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 415litre |
| Pašmasa | 1218kg |
| Pilnā masa | 1800kg |
| Darba tilpums | 582kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 206km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.1second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500 to 870km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.2m |
| Pilsētā | 13.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.6 litri / 100km |
| Vidējais | 9.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.