Šis 3.5 AT (210 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Hyundai ražoja no 1999 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 19litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 12.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 420 to 640km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 222km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.8second |
| Darba tilpums | 3497cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 210bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 304Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 93mm |
| Virzuļa gājiens | 85.8mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.2m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 5065mm |
| Platums | 1870mm |
| Augstums | 1465mm |
| Garenbāze | 2840mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1615mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1615mm |
| Pašmasa | 1940kg |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 22.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 15 litri / 100km |
| Vidējais | 16.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.