Šis 5.0 GDi AT (430 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation [Restyling] Limousine sedan 4-doors, ko Hyundai ražoja no 2013 līdz 2016. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5460mm |
| Platums | 1890mm |
| Augstums | 1495mm |
| Garenbāze | 3345mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1620mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1637mm |
| Klīrenss | 145mm |
| Pašmasa | 2240kg |
| Pilnā masa | 2570kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 520litre |
| Darba tilpums | 330kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 520litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 5038cm3 |
| Dzinēja jauda | 430bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 510Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 240km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 19.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 77litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 400 to 850km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Apgriešanās rādiuss | 12.8m |
| Pilsētā | 22.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.9 litri / 100km |
| Vidējais | 15.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.