Šis 1.5 MT (72 hp) dzinējs tika uzstādīts X1 Sedans, ko Hyundai ražoja no 1985 līdz 1989. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4160mm |
| Platums | 1595mm |
| Augstums | 1380mm |
| Garenbāze | 2380mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1375mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1340mm |
| Klīrenss | 165mm |
| Pašmasa | 950kg |
| Pilnā masa | 1360kg |
| Darba tilpums | 410kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 315litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 315litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1468cm3 |
| Dzinēja jauda | 72bhp |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 112Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 75.5mm |
| Virzuļa gājiens | 82mm |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 40litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 490 to 580km |
| Maksimālais ātrums | 162km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14second |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.3m |
| Priekšējā piekare | Independent |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 9.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.3 litri / 100km |
| Vidējais | 9.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.