Šis 1.5 AT (87 hp) dzinējs tika uzstādīts X2 Sedans, ko Hyundai ražoja no 1989 līdz 1991. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4275mm |
| Platums | 1605mm |
| Augstums | 1385mm |
| Garenbāze | 2385mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1390mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1340mm |
| Klīrenss | 170mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 325litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 325litre |
| Pašmasa | 1018kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1468cm3 |
| Dzinēja jauda | 87bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 75.5mm |
| Virzuļa gājiens | 82mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 123Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 45litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.5litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 410 to 830km |
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.6second |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.8m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 13.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.5 litri / 100km |
| Vidējais | 9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.