Šis 1.6 DCT 4WD (177 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Apvidus auto, ko Hyundai ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1850mm |
| Garums | 4475mm |
| Augstums | 1660mm |
| Garenbāze | 2670mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 488litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1478litre |
| Klīrenss | 182mm |
| Pašmasa | 1609kg |
| Pilnā masa | 2190kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1591cm3 |
| Dzinēja jauda | 177bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 265Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500up to 4 000 RPM |
| Cilindra diametrs | 77mm |
| Virzuļa gājiens | 85.44mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 201km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.1second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 62litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 670 to 950km |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 10.6m |
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Pilsētā | 11 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.8 litri / 100km |
| Vidējais | 9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.