Šis 1.6 AT (140 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hatchback 4-doors, ko Hyundai ražoja no 2011 līdz 2016. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 630 to 940km |
| Degviela | Benzīns |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 200km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.3second |
| Darba tilpums | 1591cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 140bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 300RPM |
| Maksimālais griezes moments | 167Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4850RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 77mm |
| Virzuļa gājiens | 85.4mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.6m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4220mm |
| Platums | 1790mm |
| Augstums | 1399mm |
| Garenbāze | 2650mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1561mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1574mm |
| Klīrenss | 143mm |
| Pašmasa | 1220kg |
| Pilnā masa | 1700kg |
| Darba tilpums | 480kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 320litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1015litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 9.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.4 litri / 100km |
| Vidējais | 7.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.