Šis 1.6 MT (112 hp) dzinējs tika uzstādīts MC Sedans, ko Hyundai ražoja no 2006 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4280mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1470mm |
| Garenbāze | 2500mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1470mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1460mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Pašmasa | 1071kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1599cm3 |
| Dzinēja jauda | 112bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 76.5mm |
| Virzuļa gājiens | 87mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 145Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.2m |
| Maksimālais ātrums | 187km/h |
|---|---|
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Degviela | 95 RON |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.1litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 560 to 650km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Pilsētā | 10.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.2 litri / 100km |
| Vidējais | 9.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.