Šis 1.6 MT CRDi (128 hp) dzinējs tika uzstādīts RB Sedans, ko Hyundai ražoja no 2011 līdz 2016. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 5.4litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 3.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 43litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 800 to 1 100km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.1second |
| Darba tilpums | 1582cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 128bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 260Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1900up to 2 750 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbine + compressor |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 77.2mm |
| Virzuļa gājiens | 84.5mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.4m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4370mm |
| Platums | 1700mm |
| Augstums | 1457mm |
| Garenbāze | 2570mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1506mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1511mm |
| Klīrenss | 158mm |
| Pašmasa | 1155kg |
| Pilnā masa | 1650kg |
| Darba tilpums | 495kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 470litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 470litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Dampers, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 6.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.5 litri / 100km |
| Vidējais | 5.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.