Šis 3.0 AT (184 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Sedans, ko Hyundai ražoja no 2003 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 253Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 2972cm3 |
| Dzinēja jauda | 184bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 91.1mm |
| Virzuļa gājiens | 76mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4875mm |
| Platums | 1825mm |
| Augstums | 1420mm |
| Garenbāze | 2750mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1540mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1530mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 453litre |
| Pašmasa | 1650kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 453litre |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 214km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.8second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500 to 700km |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Priekšējā piekare | Drive axle, Helical springs, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Apgriešanās rādiuss | 12.6m |
| Pilsētā | 16.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12 litri / 100km |
| Vidējais | 14.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.