Šis 4.5 AT AWD (319 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Infiniti ražoja no 2002 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas tvertnes tilpums | 90litre |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 12.4litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15.7litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.3second |
| Maksimālais ātrums | 225km/h |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 730km |
| Degviela | Benzīns |
| Pilnā masa | 2478kg |
|---|---|
| Pašmasa | 2005kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 775litre |
| Klīrenss | 195mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1640mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 775litre |
| Priekšējā šķērsbāze | 1590mm |
| Garenbāze | 2850mm |
| Augstums | 1650mm |
| Garums | 4805mm |
| Platums | 1925mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring |
| Priekšējā piekare | Independent, Spring |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
|---|---|
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
|---|---|
| Virzuļa gājiens | 82.7mm |
| Cilindra diametrs | 93mm |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Maksimālais griezes moments | 466Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 400RPM |
| Dzinēja jauda | 319bhp |
| Darba tilpums | 4494cm3 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Pilsētā | 18.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 14.9 litri / 100km |
| Vidējais | 16.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.