Šis I30 AT (193 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Infiniti ražoja no 1996 līdz 1999. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 640 to 880km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 205km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.7second |
| Darba tilpums | 2988cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 193bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 278Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 93mm |
| Virzuļa gājiens | 73mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4816mm |
| Platums | 1770mm |
| Augstums | 1415mm |
| Garenbāze | 2700mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1519mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1500mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Pašmasa | 1435kg |
| Pilnā masa | 1940kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 440litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 440litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 13.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.