Šis J30 AT (200 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Infiniti ražoja no 1992 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.8litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 72litre |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 206km/h |
| Darba tilpums | 2960cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 200bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 260Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 87mm |
| Virzuļa gājiens | 83mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4860mm |
| Platums | 1770mm |
| Augstums | 1390mm |
| Garenbāze | 2761mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1501mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1501mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1601kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 185litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 185litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Vidējais | 14.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.