Šis M45 AT (344 hp) dzinējs tika uzstādīts Y34 Sedans, ko Infiniti ražoja no 2003 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 580 to 740km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 235km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.8second |
| Darba tilpums | 4494cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 344bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 451Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 93mm |
| Virzuļa gājiens | 82.7mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5100mm |
| Platums | 1770mm |
| Augstums | 1465mm |
| Garenbāze | 2800mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1510mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1510mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Pašmasa | 1790kg |
| Pilnā masa | 2190kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 379litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 379litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Trailing arms |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 16.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 13 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.