Šis 3.7 AT (333 hp) dzinējs tika uzstādīts CV36 Kabriolets, ko Infiniti ražoja no 2013 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kabriolets |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4660mm |
| Platums | 1850mm |
| Augstums | 1400mm |
| Garenbāze | 2850mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1545mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1560mm |
| Klīrenss | 135.5mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 333litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 70litre |
| Pašmasa | 1996kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3696cm3 |
| Dzinēja jauda | 333bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 7 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 95.5mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 363Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5200RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.4second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 16.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 490 to 900km |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Pilsētā | 19.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.7 litri / 100km |
| Vidējais | 13.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.