Šis 5.0 AT AWD (400 hp) dzinējs tika uzstādīts S51 Apvidus auto, ko Infiniti ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4865mm |
| Platums | 1925mm |
| Augstums | 1650mm |
| Garenbāze | 2885mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1635mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1640mm |
| Klīrenss | 184mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 376litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 376litre |
| Pašmasa | 2107kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 5026cm3 |
| Dzinēja jauda | 400bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 500Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.8second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 18.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 90litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 480 to 920km |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Pilsētā | 22.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11.8 litri / 100km |
| Vidējais | 15.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.