Šis 4.6 MT (325 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kupeja, ko Invicta ražoja no 2002 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 4400mm |
| Platums | 2000mm |
| Augstums | 1225mm |
| Garenbāze | 2500mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1780mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1730mm |
| Klīrenss | 145mm |
| Pašmasa | 1200kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 4601cm3 |
| Dzinēja jauda | 325bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 900RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 90.2mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 407Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4800RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 290km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 100litre |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.5m |
| Vidējais | 13.6 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.