Šis 1.8 MT (110 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Iran Khodro ražoja no 2006 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.43litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.46litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.29litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 66litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 580 to 1 020km |
| Degviela | Benzīns |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Maksimālais ātrums | 192km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13second |
| Darba tilpums | 1800cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 110bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 156Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4250RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4710mm |
| Platums | 1720mm |
| Augstums | 1460mm |
| Garenbāze | 2970mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1440mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1450mm |
| Klīrenss | 180mm |
| Pašmasa | 1287kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 500litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 500litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 13.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.8 litri / 100km |
| Vidējais | 9.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.