Šis 5.0 MT (330 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kupeja, ko Isdera ražoja no 1984 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 4240mm |
| Platums | 1835mm |
| Augstums | 1135mm |
| Garenbāze | 2480mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1480mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1410mm |
| Klīrenss | 135mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 330litre |
| Pašmasa | 1350kg |
| Pilnā masa | 1640kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 330litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 4973cm3 |
| Dzinēja jauda | 330bhp |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 450Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 96mm |
| Virzuļa gājiens | 85mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 106litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13litre |
| Maksimālais ātrums | 292km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5second |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 8m |
| Vidējais | 15.6 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.