Šis 5.3 AT AWD (294 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Isuzu ražoja no 2003 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Platums | 1933mm |
| Sēdvietas | 7 |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2837litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1576mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 630litre |
| Priekšējā šķērsbāze | 1603mm |
| Garenbāze | 3275mm |
| Augstums | 1918mm |
| Garums | 5273mm |
| Pilnā masa | 2903kg |
| Pašmasa | 2335kg |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 13.1litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 16.8litre |
| Maksimālais ātrums | 175km/h |
| Degvielas tvertnes tilpums | 95litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 15litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 730km |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
|---|---|
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Cilindra diametrs | 96mm |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Maksimālais griezes moments | 440Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 200RPM |
| Dzinēja jauda | 294bhp |
| Darba tilpums | 5327cm3 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
|---|---|
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Priekšējā piekare | Helical springs |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 20.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 15.7 litri / 100km |
| Vidējais | 18 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.