Šis 3.5 AT (231 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Isuzu ražoja no 2001 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 314Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 3494cm3 |
| Dzinēja jauda | 231bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 93mm |
| Virzuļa gājiens | 85mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4638mm |
| Platums | 1796mm |
| Augstums | 1707mm |
| Garenbāze | 2703mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1514mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1519mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 997litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 997litre |
| Pašmasa | 1820kg |
| Pilnā masa | 2247kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 74litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 530 to 670km |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 16.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 13.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.