Šis 2.2 D MT (87 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Isuzu ražoja no 1987 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 183Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 2238cm3 |
| Dzinēja jauda | 87bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4470mm |
| Platums | 1760mm |
| Augstums | 1845mm |
| Garenbāze | 2650mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1450mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1460mm |
| Klīrenss | 225mm |
| Pašmasa | 1700kg |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 83litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | to 1 570km |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 10m |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
| Ārpus pilsētas | 6.1 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.