Šis 2.5 TD MT (136 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Pickup, ko Isuzu ražoja no 2008 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 280Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 2499cm3 |
| Dzinēja jauda | 136bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 92.6mm |
| Virzuļa gājiens | 95mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1800RPM |
| Virsbūves tips | Pickup |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5030mm |
| Platums | 1720mm |
| Augstums | 1635mm |
| Garenbāze | 3050mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1460mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1460mm |
| Klīrenss | 190mm |
| Pašmasa | 1470kg |
| Pilnā masa | 2650kg |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 76litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 780 to 1 070km |
| Maksimālais ātrums | 150km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.8second |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Pilsētā | 11.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.2 litri / 100km |
| Vidējais | 9.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.