Šis 2.5 MT (163 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Double Cab pickup 4-doors, ko Isuzu ražoja no 2016 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Pickup |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5295mm |
| Platums | 1860mm |
| Augstums | 1780mm |
| Garenbāze | 3095mm |
| Klīrenss | 225mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1570mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1570mm |
| Pašmasa | 2025kg |
| Pilnā masa | 3000kg |
| Darba tilpums | 975kg |
| Permitted road-train weight | 6500kg |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 1485x1530x465mm |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2499cm3 |
| Dzinēja jauda | 163bhp |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 400Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 600RPM |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1400up to 2 000 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 69litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.5litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 780 to 1 060km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12.2m |
| Pilsētā | 10.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.5 litri / 100km |
| Vidējais | 8.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.