Šis 1.6 MT (140 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Isuzu ražoja no 1988 līdz 1992. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 142Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1588cm3 |
| Dzinēja jauda | 140bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 7 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 80mm |
| Virzuļa gājiens | 79mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5600RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4195mm |
| Augstums | 1370mm |
| Garenbāze | 2450mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1430mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1400mm |
| Klīrenss | 145mm |
| Pašmasa | 1010kg |
| Platums | 1680mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 325litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 325litre |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 47litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 360 to 590km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 200km/h |
| Pilsētā | 15.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.