Šis 2.0 AT (150 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Isuzu ražoja no 1980 līdz 1991. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4385mm |
| Platums | 1655mm |
| Augstums | 1300mm |
| Garenbāze | 2440mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Pašmasa | 1240kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1994cm3 |
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 88mm |
| Virzuļa gājiens | 82mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 226Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 58litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 1 040km |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 9.6m |
| Pilsētā | 12.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.7 litri / 100km |
| Vidējais | 9.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.