Šis 1.8 AT (150 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Hečbeks, ko Isuzu ražoja no 1991 līdz 1992. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4225mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1315mm |
| Garenbāze | 2450mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1430mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1405mm |
| Klīrenss | 145mm |
| Pašmasa | 1140kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1809cm3 |
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 80mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 171Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5000RPM |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 47litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.5litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 460 to 840km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.6m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 12.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.7 litri / 100km |
| Vidējais | 9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.