Šis 3.2 AT (208 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Crossover 3-doors, ko Isuzu ražoja no 1998 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 67litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 520 to 670km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Darba tilpums | 3165cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 208bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 290Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 93mm |
| Virzuļa gājiens | 77mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4267mm |
| Platums | 1814mm |
| Augstums | 1702mm |
| Garenbāze | 2462mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1514mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1519mm |
| Pašmasa | 1615kg |
| Pilnā masa | 2110kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 595litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 595litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Solid axle |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 15.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.