Šis 3.2 MT 4WD (208 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Crossover 5-doors, ko Isuzu ražoja no 1998 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 290Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 3165cm3 |
| Dzinēja jauda | 208bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 93.4mm |
| Virzuļa gājiens | 77mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4510mm |
| Platums | 1787mm |
| Augstums | 1680mm |
| Garenbāze | 2702mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1515mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1520mm |
| Pašmasa | 1745kg |
| Pilnā masa | 2200kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 933litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2297litre |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11.8litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 540 to 680km |
| Maksimālais ātrums | 185km/h |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pilsētā | 17.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 14.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.