Šis 3.2 MT (190 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Isuzu ražoja no 1992 līdz 1999. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 85litre |
| Degviela | 95 RON |
| Darba tilpums | 3165cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 190bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 265Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3800RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 93mm |
| Virzuļa gājiens | 77mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Garums | 4660mm |
| Platums | 1745mm |
| Augstums | 1850mm |
| Garenbāze | 2760mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1445mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1460mm |
| Pašmasa | 1911kg |
| Pilnā masa | 2497kg |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Vidējais | 16.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.