Šis 3.0 DTI 4WD MT (159 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Crossover 5-doors, ko Isuzu ražoja no 1997 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4795mm |
| Platums | 1835mm |
| Augstums | 1840mm |
| Garenbāze | 2760mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1515mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1520mm |
| Klīrenss | 230mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2070litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 770litre |
| Pašmasa | 2050kg |
| Pilnā masa | 2810kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2999cm3 |
| Dzinēja jauda | 159bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 3 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 95mm |
| Virzuļa gājiens | 104mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 333Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 15second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 85litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 650 to 1 060km |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Solid axle, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.6m |
| Pilsētā | 15 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.