Šis 3.0 MT (176 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko IVECO ražoja no 2007 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4720mm |
| Platums | 1750mm |
| Augstums | 2050mm |
| Garenbāze | 2768mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Pašmasa | 2140kg |
| Pilnā masa | 3050kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2998cm3 |
| Dzinēja jauda | 176bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 400Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1250up to 2 000 RPM |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 140km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 100litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 910 to 1 110km |
| Priekšējā piekare | Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Pilsētā | 12.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.4 litri / 100km |
| Vidējais | 11.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.