Šis 1.5 MT (75 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko IZH ražoja no 1973 līdz 1982. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 46litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 420 to 560km |
| Degviela | 80 RON |
| Maksimālais ātrums | 145km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 19second |
| Darba tilpums | 1480cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 75bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 2 125RPM |
| Maksimālais griezes moments | 100Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4205mm |
| Platums | 1555mm |
| Augstums | 1500mm |
| Garenbāze | 2400mm |
| Pašmasa | 1040kg |
| Pilnā masa | 1440kg |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Solid axle |
| Priekšējās bremzes | Trumuļa |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 13.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.8 litri / 100km |
| Vidējais | 11.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.