Šis 1.5 MT (72 hp) dzinējs tika uzstādīts 21251 [Restyling] Hečbeks, ko IZH ražoja no 1982 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 106Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1478cm3 |
| Dzinēja jauda | 72bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4205mm |
| Platums | 1555mm |
| Augstums | 1500mm |
| Garenbāze | 2400mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1270mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1270mm |
| Pašmasa | 1040kg |
| Pilnā masa | 1440kg |
| Degviela | 80 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 142km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 19second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.8litre |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Priekšējās bremzes | Diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
| Aizmugurējā piekare | Solid axle |
| Pilsētā | 13.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.8 litri / 100km |
| Vidējais | 11.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.