Šis 1.6 MT (77 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation 4x4 hatchback 5-doors, ko IZH ražoja no 1991 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Degviela | 80 RON |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13second |
| Darba tilpums | 1569cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 77bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 121Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4053mm |
| Platums | 1660mm |
| Augstums | 1450mm |
| Garenbāze | 2470mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1390mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1390mm |
| Pašmasa | 1090kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 320litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1890litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 12 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.