Šis 1.7 MT (85 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Van, ko IZH ražoja no 1997 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Van |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Platums | 1677mm |
| Garums | 4400mm |
| Augstums | 1825mm |
| Garenbāze | 2700mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1390mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1370mm |
| Klīrenss | 230mm |
| Pašmasa | 1100kg |
| Pilnā masa | 1750kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 650litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 3500litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1699cm3 |
| Dzinēja jauda | 85bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 128Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Degviela | 80 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 120km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 21second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 64litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.6litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 510km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Beam, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 15.1 litri / 100km |
|---|---|
| Vidējais | 9.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.