Šis 1.6 MT (75 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Van, ko IZH ražoja no 2005 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.5litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 430 to 670km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Maksimālais ātrums | 120km/h |
| Darba tilpums | 1568cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 75bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 300RPM |
| Maksimālais griezes moments | 116Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3650RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 79mm |
| Virzuļa gājiens | 80mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 4300mm |
| Platums | 1660mm |
| Augstums | 1810mm |
| Garenbāze | 2700mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1365mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1321mm |
| Pašmasa | 1100kg |
| Pilnā masa | 1720kg |
| Darba tilpums | 575kg |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 1840x1600x1140mm |
| Virsbūves tips | Van |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Axle, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 13.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9 litri / 100km |
| Vidējais | 10.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.