Šis 1.0 MT (68 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko JAC ražoja no 2012 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3535mm |
| Platums | 1640mm |
| Augstums | 1475mm |
| Garenbāze | 2390mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1413mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1402mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 210litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 210litre |
| Pašmasa | 915kg |
| Pilnā masa | 1290kg |
| Darba tilpums | 375kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 999cm3 |
| Dzinēja jauda | 68bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 3 |
| Maksimālais griezes moments | 90Nm |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10m |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Maksimālais ātrums | 140km/h |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 35litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Degviela | 95 RON |
| Vidējais | 4.9 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.