Šis 1.8 AT (142 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko JAC ražoja no 2012 līdz 2016. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4590mm |
| Platums | 1765mm |
| Augstums | 1465mm |
| Garenbāze | 2710mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1505mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1495mm |
| Klīrenss | 170mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 415litre |
| Pašmasa | 1325kg |
| Pilnā masa | 1690kg |
| Darba tilpums | 365kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 415litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1834cm3 |
| Dzinēja jauda | 142bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 165Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Vidējais | 9.1 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.