Šis 2.0 MT (128 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko JAC ražoja no 2007 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 172Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1997cm3 |
| Dzinēja jauda | 128bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4500mm |
| Platums | 1875mm |
| Augstums | 1730mm |
| Garenbāze | 2620mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1540mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1540mm |
| Klīrenss | 207mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 776litre |
| Pašmasa | 1700kg |
| Pilnā masa | 2100kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 776litre |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | to 930km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12m |
| Ārpus pilsētas | 8.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.