Šis 2.0 MT (136 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko JAC ražoja no 2012 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4430mm |
| Platums | 1840mm |
| Augstums | 1660mm |
| Garenbāze | 2645mm |
| Klīrenss | 180mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1680litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1585mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 505litre |
| Priekšējā šķērsbāze | 1585mm |
| Pilnā masa | 1880kg |
| Pašmasa | 1505kg |
| Darba tilpums | 375kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1997cm3 |
| Dzinēja jauda | 136bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 190Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Cilindra diametrs | 85mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10m |
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.9litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Degviela | 95 RON |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Vidējais | 9.5 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.