Šis 3.0 V6 AT (340 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Kupeja, ko Jaguar ražoja no 2017 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 4482mm |
| Platums | 1923mm |
| Augstums | 1311mm |
| Garenbāze | 2622mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1597mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1649mm |
| Klīrenss | 101mm |
| Pašmasa | 1577kg |
| Pilnā masa | 2000kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 310litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 408litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 600 to 1 080km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 260km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.3second |
| Darba tilpums | 2995cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 340bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 450Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500up to 5 000 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Compressor |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 84.5mm |
| Virzuļa gājiens | 89mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.7m |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Dampers |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone, Dampers |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 14 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.8 litri / 100km |
| Vidējais | 10.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.