Šis S 3.0 V6 AT (380 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kupeja, ko Jaguar ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 4470mm |
| Platums | 1923mm |
| Augstums | 1309mm |
| Garenbāze | 2622mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1597mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1649mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 407litre |
| Pašmasa | 1594kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 407litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2995cm3 |
| Dzinēja jauda | 380bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Compressor |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 460Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500up to 5 000 RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 275km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 72litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 560 to 1 030km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Pilsētā | 15.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.4 litri / 100km |
| Vidējais | 10.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.