Šis 4.2 AT (395 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] R sedan 4-doors, ko Jaguar ražoja no 2004 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 18.5litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 380 to 760km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.6second |
| Darba tilpums | 4196cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 395bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 100RPM |
| Maksimālais griezes moments | 399Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Compressor |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4905mm |
| Platums | 2060mm |
| Augstums | 1447mm |
| Garenbāze | 2909mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1534mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1542mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Pašmasa | 1800kg |
| Pilnā masa | 2255kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 400litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 810litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 22.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11 litri / 100km |
| Vidējais | 15 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.