Šis 2.7 D MT (207 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Sedans, ko Jaguar ražoja no 2004 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4905mm |
| Platums | 2060mm |
| Augstums | 1447mm |
| Garenbāze | 2909mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1534mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1542mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 810litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 400litre |
| Pašmasa | 1722kg |
| Pilnā masa | 2255kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2720cm3 |
| Dzinēja jauda | 207bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 320Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1900RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 230km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 720 to 1 230km |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 11.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.6 litri / 100km |
| Vidējais | 8.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.