Šis 3.0 AT (238 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Jaguar ražoja no 1999 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 480 to 910km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 235km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.6second |
| Darba tilpums | 2967cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 238bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 293Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4100RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 79mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4861mm |
| Platums | 1819mm |
| Augstums | 1444mm |
| Garenbāze | 2909mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1534mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1542mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Pašmasa | 1628kg |
| Pilnā masa | 2028kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 400litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 810litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 17.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.2 litri / 100km |
| Vidējais | 12.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.