Šis 2.2 D MT (143 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Universālis, ko Jaguar ražoja no 2008 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4672mm |
| Platums | 1789mm |
| Augstums | 1430mm |
| Garenbāze | 2710mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1522mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1537mm |
| Klīrenss | 170mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 452litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 452litre |
| Pašmasa | 1575kg |
| Pilnā masa | 2090kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2198cm3 |
| Dzinēja jauda | 143bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 366Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1800RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 211km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.5second |
| Degvielas tvertnes tilpums | 61litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.1litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 730 to 1 240km |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.9m |
| Pilsētā | 9.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.6 litri / 100km |
| Vidējais | 7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.