Šis 2.0 AT (240 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Jaguar ražoja no 2014 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1967mm |
| Garums | 4672mm |
| Augstums | 1416mm |
| Garenbāze | 2835mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 455litre |
| Pašmasa | 1520kg |
| Pilnā masa | 2120kg |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1598mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 455litre |
| Priekšējā šķērsbāze | 1604mm |
| Klīrenss | 110mm |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1999cm3 |
| Dzinēja jauda | 240bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 340Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750up to 4 000 RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.8second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 63litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 620 to 1 050km |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.7m |
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Pilsētā | 12.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.2 litri / 100km |
| Vidējais | 9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.