Šis 5.0 AT (510 hp) dzinējs tika uzstādīts X250 R sedan 4-doors, ko Jaguar ražoja no 2007 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 18.7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 64litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 340 to 740km |
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.9second |
| Darba tilpums | 5000cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 510bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000 to 6 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 625Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500up to 5 500 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Compressor |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 92.5mm |
| Virzuļa gājiens | 93mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.48m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4961mm |
| Platums | 1877mm |
| Augstums | 1460mm |
| Garenbāze | 2909mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1559mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1605mm |
| Pašmasa | 1891kg |
| Pilnā masa | 2345kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 500litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 923litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 22.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.4 litri / 100km |
| Vidējais | 15 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.