Šis 3.0 D AT (275 hp) dzinējs tika uzstādīts X250 Sedans (4 durvis), ko Jaguar ražoja no 2007 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Izmešu standarts | EURO V |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 64litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.5litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.5litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.4second |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Degviela | Dīzelis |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 670 to 1 160km |
| Pilnā masa | 2360kg |
|---|---|
| Pašmasa | 1820kg |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1605mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 500litre |
| Priekšējā šķērsbāze | 1559mm |
| Garenbāze | 2909mm |
| Augstums | 1460mm |
| Garums | 4961mm |
| Platums | 1877mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 923litre |
| Apgriešanās rādiuss | 11.48m |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
|---|---|
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Maksimālais griezes moments | 600Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Dzinēja jauda | 275bhp |
| Darba tilpums | 2993cm3 |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Pilsētā | 10.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.3 litri / 100km |
| Vidējais | 7.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.